Eripaberist paberkott

WS0001

Kõrgus
300mm

Laius
170mm

Sügavus
100mm

Eripaberist paberkott

WS0001

Vali koti suurus:

Mõõdud (LxSxK, mm):

tooltip

Paberkoti mõõdud on märgitud Laius x Sügavus x Kõrgus. Standardtoodete seast mitte leitavate mõõdu-kombinatsioonide korral võtke ühendust meie meeskonnaga. Täpsustav informatsioon “Tootmine” lehel.

tooltip

Tarnitavad paberkotid on kastides ning on miinimumkoguses tellitavad vastavalt kastis olevate kottide arvule. Miinimumkogus antud tootel on märgitud “Vali kogus” välja all. Valitud kogused ümardatakse üles kõige lähema kastihulga peale.

Toote ülevaade:

Toote nr:

WS0001

Mõõdud (mm):

170 x 100 x 300

Grammkaal:

70

Lisakiht:

Niiskuskindel paber 70


Tellitud kogus:

0 tk

Koti hind:

0.120 €/tk (km-ga)

KOKKU:

0€ (km-ga)

Paberkotid on toodetud 100% värskest Eestimaisest puidust valmistatud pruunist niiskuskindlast jõupaberist. Paberil on niiskuskindlad omadused.

Kotid on sobilikud tööstuslikuks / hulgi pakendamiseks nagu näiteks kartul, puuviljad, juurviljad, lemmikloomatoit ja hooldustooted, seemned, lillesibulad ja muud vee ning niiskuskindlust nõudvad tooted.

Paberkotid on keskkonnasõbralikud: taaskasutatavad, korduvkasutatavad, biolagunevad, komposteeritavad. Paberkotid on FSC® sertifitseeritud ning tootmises kasutatav paber on heaks kiidetud ja vastab toiduainetega kokkupuute nõuetele ISEGA, Saksamaa.

Võta meiega ühendust