Eripaberist paberkott

WS0004

Kõrgus
520mm

Laius
250mm

Sügavus
150mm

Eripaberist paberkott

WS0004

Vali koti suurus:

Mõõdud (LxSxK, mm):

tooltip

Paberkoti mõõdud on märgitud Laius x Sügavus x Kõrgus. Standardtoodete seast mitte leitavate mõõdu-kombinatsioonide korral võtke ühendust meie meeskonnaga. Täpsustav informatsioon “Tootmine” lehel.

tooltip

Tarnitavad paberkotid on kastides ning on miinimumkoguses tellitavad vastavalt kastis olevate kottide arvule. Miinimumkogus antud tootel on märgitud “Vali kogus” välja all. Valitud kogused ümardatakse üles kõige lähema kastihulga peale.

Toote ülevaade:

Toote nr:

WS0004

Mõõdud (mm):

250 x 150 x 520

Grammkaal:

70

Lisakiht:

Niiskuskindel paber 70 , Paber 70

Sangad:

Lame


Tellitud kogus:

0 tk

Koti hind:

0.290 €/tk (km-ga)

KOKKU:

0€ (km-ga)

Paberkotid on toodetud 100% värskest Eestimaisest puidust valmistatud pruunist niiskuskindlast jõupaberist. Paberil on niiskuskindlad omadused. Paberkotid on kahekihilised ning neil on lai põhi, mis tagab vajaliku lisatugevuse suurema raskuse jaoks.

Kotid on sobilikud tööstuslikuks / hulgi pakendamiseks nagu näiteks kartul, puuviljad, juurviljad, lemmikloomatoit ja hooldustooted, seemned, loomasööt, kassiliiv ning muud tooted mis vajavad värskuseomaduste säilitamiseks niiskus- ja veekindlust.

Paberkotid on keskkonnasõbralikud: taaskasutatavad, korduvkasutatavad, biolagunevad, komposteeritavad. Paberkotid on FSC® sertifitseeritud ning tootmises kasutatav paber on heaks kiidetud ja vastab toiduainetega kokkupuute nõuetele ISEGA, Saksamaa.

Võta meiega ühendust