Paintbrush icon

Tegemist on personaalselt disainitava tootega. Kasutusmugavuse huvides on mobiilsetel platvormidel funktsionaalsus limiteeritud. Personaalse disaini mugavaks lisamiseks soovitame kasutada süle- või lauaarvutit

Suur paberkott

SU0011

Kõrgus
590mm

Laius
320mm

Sügavus
170mm

Suur paberkott

SU0011

Vali koti suurus:

Mõõdud (LxSxK, mm):

tooltip

Paberkoti mõõdud on märgitud Laius x Sügavus x Kõrgus. Standardtoodete seast mitte leitavate mõõdu-kombinatsioonide korral võtke ühendust meie meeskonnaga. Täpsustav informatsioon “Tootmine” lehel.

tooltip

Tarnitavad paberkotid on kastides ning on miinimumkoguses tellitavad vastavalt kastis olevate kottide arvule. Miinimumkogus antud tootel on märgitud “Vali kogus” välja all. Valitud kogused ümardatakse üles kõige lähema kastihulga peale.

Toote ülevaade:

Toote nr:

SU0011

Mõõdud (mm):

320 x 170 x 590

Grammkaal:

80

Lisakiht:

Kleepssulgur


Tellitud kogus:

0 tk

Koti hind:

0.260 €/tk (km-ga)

KOKKU:

0€ (km-ga)

Paberkotid on toodetud 100% värskest Eestimaisest puidust valmistatud pruunist jõupaberist. Paberkotid on laia põhjaga ja ühekihilised. Paberkoti ülaosas on kleepssulgur, millega saab koti kinni panna.

Kotid on sobilikud kaupade posti teel saatmiseks (e-kaubandus), kõikvõimalike jaekaupluste ja ostukeskuste toodete pakendamiseks nagu näiteks toiduained, mänguasjad, raamatud, riided, jm.

Paberkotid on keskkonnasõbralikud: taaskasutatavad, korduvkasutatavad, biolagunevad, komposteeritavad. Paberkotid on FSC® sertifitseeritud ning tootmises kasutatav paber on heaks kiidetud ja vastab toiduainetega kokkupuute nõuetele ISEGA, Saksamaa.

Võta meiega ühendust