Uudised

Ole kursis Horizon Bag viimaste uudiste ja sündmustega.

Külasta meie Facebook lehte.

Kliki siia!

————————————————————————————————————

Head Euroopa paberkoti päeva!

————————————————————————————————————

Töökuulutus

Otsid uusi väljakutseid?

Keskkond on Sulle oluline?

Soovid müüa?

Sind köidab vaheldusrikas töö?

Sinu ülesanneteks on Horizon BAG müügitöö arendamine ja täiustamine Soome suunal. Müügispetsialistina pakud Sa klientidele professionaalset nõu ning soovitusi müüdavate toodete osas, lood uusi kontakte, kasvatad kliendibaasi ning haldad olemasolevaid.

Sinu töö eeldab Sinult teadmisi müügiprotsessist, läbirääkimis- ja müügitööoskust ning väga head suhtlemisoskust. Müügispetsialistina oskad analüüsida probleeme ja leida lahendusi. Loomult oled Sa uudishimulik, soovid õppida ja areneda, võtad vastutust ning oled „teeme ära“ suhtumisega meeskonnamängija. Sinu töö eeldab head eesti, soome ja inglise keele oskust. Vene keele oskus tuleb kasuks.

Pakume Sulle võimalust luua midagi uut – ehitada üles Horizon BAG brändi identiteeti. Anda oma panus võitlusesse plastikuga, propageerides keskkonnasäästlikku eluviisi. Vastutada ja anda panus – teha huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning mõjutada otseselt ettevõtte äritulemusi ja arengut. Sind ootab ees toetav meeskond, huvitavad kliendid ning mitmekülgsed ja põnevad projektid. Sul on võimalik “teha asju ära”, viia ellu enda head ideed müügi arendamiseks. Pakume Sulle väärtuslikku töökogemust.

Tule liitu meie meeskonnaga!

————————————————————————————————————

Alates 23.08.2020 on külalistele avatud Anija mõisas paberituba

22.09.2020
Horizon´l on suur au näidata teile Anija Mõisa püsinäituse väljapanekut, mis on pühendatud meie jõupaberi ja kvaliteetselt trükitud paberkottide toodete valmistamisele Kehras, Eestis.
Oleme Baltikumis ainus täielikult metsast paberkotini integreeritud tootmisettevõte ja kohandatud paberkottide lahenduste pakkuja.
Oleme uhked, et teenindame oma kogukonda ja teid jätkusuutlike pakendilahendustega vastavalt teie pakendivajadustele.
Külastage palun Anija mõisa. Mõis on avatud iga päev.

Võta meiega ühendust