Search
Ettevõttest

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS on enam kui 80 aastase kogemusega Eesti ettevõte, kes on juhtiv pleegitamata jõupaberitootja Euroopas. Ettevõte kuulub Singapuris asuvasse Tolaram. Horizon Bag on Horizon Tselluloosi ja Paberi AS’i uus tootmis- ja müügidivision.

Horizon Bag toodab jätkusuutlikke, kliendi soovidele kohandatud suurusega ja kvaliteetse trükiga paberkotte.

Kasutame tootmisel ainult meie tehases toodetud FSC® (C129248) sertifitseeritud jõupaberit, seega kogu tootmisprotsessis kasutatav tooraine tuleb ainult vastutustundlikult ja jätkusuutlikult majandatud metsandusest. Ka kõik toodetud paberkotid on FSC® sertifitseeritud.

Paberkottide tootmiseks kasutatav jõupaber on eriti tugev ning kiidetud heaks kokkupuuteks toiduainetega, sertifitseeritud ISEGA, Saksamaa.

Horizon Bag paberkotid on: 

100% taaskasutatavad, 100% biolagunevad, 100% uuenevad ja korduvkasutatavad.

Jätkusuutlikud pakendilahendused sobivad kasutamiseks nii jaekaubanduses, tööstuses ja kui ka toiduainetetööstuses.

Paberkottide tootjana teeme tihedat koostööd klientidega, et pakkuda neile erilahendusi: erinevad suurused, erinevad omadused, trüki- ja kujunduslahendused.

Kõik Horizon Bag tooted on valmistatud Eestis. Eestis asuva paberitootjana suudame kiiresti ja õigeaegselt täita ka kõige nõudlikuma kliendi ootused.

Ettevõte on sertifitseeritud vastavalt juhtimissüsteemi ISO 9001, ISO 14001 ja ISO 50001 standarditele, kajastades suurepäraseid kvaliteedi-, keskkonna- ja energiajuhtimissüsteeme. Samuti on rahvusvaheline krediidiinfo ettevõte Creditinfo Eesti AS hinnatud Horizon Tselluloosi ja Paberi AS’i krediidireitingu tasemele AAA, mis kajastab suurepäraseid krediidireitinguid ja maksepraktikat.

Scroll to Top